Aktualności
 
19 I 2015, 15:31:10
W tym artykule chcielibyśmy pomóc Państwu odpowiedzieć na pytanie jak wybrać dobry dach. Niezależnie od tego czy nasz budynek będzie spełniał funkcje mieszkaniowe, czy będzie to pensjonat, czy może restauracja, wybór elementu pokrycia dachowego należy do podstawowych decyzji każdego inwestora.
czytaj więcej
15 I 2015, 09:24:11
Firma Słowinex rozpoczyna kolejny projekt wymiany dachu z trzciny na zabytkowym budynku w Niemczech
czytaj więcej
29 XI 2014, 10:47:25
Zapraszamy do obejrzenia przepięknych domów na których nasza firma Słowinex miała przyjemność prowadzić prace związane z kładzeniem dachów trzcinowych. Dzięki naszej solidności i etyce pracy zyskaliśmy zaufanie i rekomendacje niemieckich klientów za co serdecznie dziękujemy.


czytaj więcej
29 XI 2014, 10:39:31
Niedawno zakończyliśmy wymianę dachu z trzciny na budynku w Holandii. Na zdjęciu poniżej dom w trakcie wymiany dachu.
Elegancki dach z trzciny nada każdej konstrukcji unikalny charakter i atmosferę
czytaj więcej
29 XI 2014, 09:31:18
Nasza firma Słowinex zakończyła niedawno szereg projektów wymiany dachów z trzciny we Francji.
Ze względu na nasze doświadczenie, wysoką jakość i solidność wykonania konstrukcji dachów, cieszymy się dużym zufaniem naszych francuskich klientów, za co bardzo dziękujemy.
czytaj więcej
14 XI 2014, 18:22:06
Budownictwo drewniane w systemie modułowym. Domy modułowe zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością. Powodem są niższe koszty wykonania, szybsza konstrukcja na miejscu, i precyzyjniejsze wykonanie na profesjonalnej linii ciesielskiej w zakładzie produkcyjnym.
czytaj więcej
26 IX 2014, 17:17:52
Fachowa charakterystyka pokryć trzcinowych zwanych strzechami. Artykuł dotyczący procesu kładzenia dachów trzcinowych, ich układania i mocowania, konserwacji oraz impregnacji i zabezpieczenia przeciwpożarowego.
czytaj więcej


Dachy z trzciny   strzechy   domy modułowe   domy drewniane

Dotacje UE
Informujemy, ze firma Slowinex I - Andrzej Kawalec otrzymala dotacje wspólfinansowana przez Unie Europejska ze srodków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniajaca inwestycje w zrównowazone rybolówstwo w ramach srodka 4.1. Rozwój obszarów zaleznych od rybactwa z wylaczeniem realizacji operacji polegajacych na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejetnosci i aktywizacji lokalnych spolecznosci, Program Operacyjny "Zrównowazony rozwój sektora rybolówstwa i nadbrzeznych obszarów rybackich 2007-2013".

Dachy z Trzciny - Strzechy - Domy Drewniane

Już od dwóch pokoleń nasza firma zajmuje się kładzeniem Dachów z Trzciny i wykonywaniem Domów z Drewna na całym kontynencie europejskim. Zajmujemy się kładzeniem strzechy na nowych konstrukcjach jak i renowacją starych zabytkowych budynków. Słowinex to rodzinna firma opierająca swoją działalność w branży budowlanej na trzech filarach: wykonujemy Dachy z Trzciny zwane Strzechami, Domy z Drewna oraz Domy Modułowe. Łączymy sztukę budowy eleganckich domów drewnianych krytych strzechą z nowoczesnym projektowaniem i obróbką drewna.
Dachy z Trzciny, Domy Drewniane, Domy Modułowe


Działalność firmy Słowinex - Dachy z Trzciny
Zajmujemy się przede wszystkim wykonywaniem dachów z trzciny, budowaniem domów drewnianych, domów modułowych, produkcją - pozyskaniem trzciny na terenie pomorza, i innych wyrobów z drewna. Nasze wyroby od lat eksportowane są do Holandii, Niemiec, Francji, Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i innych krajów. Zajmujemy się również wykonywaniem zabezpieczeń przeciwpożarowych na dachach z trzciny.

Zapraszamy na nasze media społecznościowe:

FacebookPinterestGoogleplusYoutubeTwitterMedium.comSłowinex
ul. Mickiewicza 51a
76-213 Gardna Wielka

tel. +48 59 84 00 900
tel. +48 59 84 00 407
fax +48 59 84 29 519
GSM: +48 603 896 127

email: biuro@reed.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone Słowinex  2009 - 2015| Mapa strony


[CMS] by cdweb.pl