top of page

FIRMA RODZINNA — INFORMACJE

Słowinex Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo budowlane, które powstało w 1995r. specjalizujemy się w wykonywaniu domów drewnianych, konstrukcji drewnianych, konstrukcji szkieletowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dachach trzcinowych, dachy trzcinowe są piękne i ekologiczne. W naszej firmie zależy nam na zrównoważonym rozwoju i przyszłości naszych pokoleń dlatego promujemy ekologiczne rozwiązania w domach drewnianych. Domy drewniane, konstrukcje drewniane, konstrukcje szkieletowe, dachy z trzciny to jest to na czym znamy się najlepiej. 

W firmie Słowinex Sp. z o.o. będziemy z Tobą na każdym etapie procesu — od zadbania o pozwolenia, aż po wspieranie klientów w podjęciu końcowych decyzji. Dążymy do tego, aby pomóc Ci uzyskać wnętrze, o którym marzysz od zawsze. Zadzwoń do nas lub napisz, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Dowiedz się więcej
1.jpg

NASZE CELE

Naszą misją jest nie tylko budowanie solidnych, pięknych i funkcjonalnych produktów i konstrukcji dla naszych klientów, lecz także nawiązywanie długotrwałych i pełnych zaufania relacji. Większość naszych projektów jest rezultatem rekomendacji ustnych poprzednich klientów. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby dobrze wykonywać swoje zadania. Wierzymy również w używanie materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić naprawdę doskonały produkt końcowy — za każdym razem.

Kontakt
3.jpg

HISTORIA NASZEJ FIRMY

Jako firma rodzinna jesteśmy na rynku od 1995 roku. Słowinex zajmuje się budową ekologicznych domów z drewna, konstrukcją domów szkieletowych oraz zdrowym budownictwem drewnianym. Firma oferuje realizacje gotowych obiektów jak i renowacje starych budynków. Do naszej specjalności należy wykonywanie dachów z pokrycia trzcinowego, nadających się szczególnie pod zdrowe i ekologiczne rezydencje mieszkalne, jak również obiekty takie jak restauracje, domy weselne, ekologiczne obiekty sportowe lub obiekty turystyczne.

Kontakt
Wspólna trzcina
bottom of page